ART / Lithographs / Litographs in colors 11933271
nr 1193 3271
Ulla Waller
(1916-1996), Sverige
2 pcs, Ulla Waller (1916-1996), Sweden. Fiskebåt & Blå brud, lösa blad, sheet: 62x70 & 76x68,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Fiskebåt & Blå brud, lösa blad, bladets mått: 62x70 & 76x68
Ulla Waller, Swedish painter, born 1916, dead 1996.
SEK 100
Monday July 16 2018
at 18:32:17
11/7 14:49:25